Шаблон:Сторінка у тексті: відмінності між версіями

Матеріал з Енциклопедія Ходирєвих
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Немає опису редагування
Немає опису редагування
Рядок 1: Рядок 1:
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC; width:8%;  width:1,6; border-radius: 25px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px; text-align:center;clear:left;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC; width:18%;  width:1,6; border-radius: 25px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px; text-align:center;clear:left;"
|-
|-
|Перша сторінка
|Перша сторінка
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:8%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:18%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px;text-align:center;"
|-
|-
|Середні сторінки
|Середні сторінки
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:8%;border-radius: 15px 25px 0px 0px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:18%;border-radius: 15px 25px 0px 0px;text-align:center;"
|-
|-
|Остання сторінка
|Остання сторінка

Версія за 11:34, 17 грудня 2022

Перша сторінка
Середні сторінки
Остання сторінка
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC; width:8%;  width:1,6; border-radius: 25px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px; text-align:center;clear:left;"
|-
|[[Ходирєви - Сім'я|Сім'я]]
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:8%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px;text-align:center;"
|-
|[[Ходирєви - Родовід|Родовід]]
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:8%;border-radius: 15px 25px 0px 0px;text-align:center;"
|-
|[[Ходирєви - Різне|Звірі]]
|}