Шаблон:Сторінка у тексті: відмінності між версіями

Матеріал з Енциклопедія Ходирєвих
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Немає опису редагування
Немає опису редагування
 
(Не показано 9 проміжних версій цього користувача)
Рядок 1: Рядок 1:
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC; width:8%;  width:1,6; border-radius: 25px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px; text-align:center;clear:left;"
Шаблон зараз знаходиться в розробці. Поки, що є потреба, вставляється вручну рядково. Зверніть увагу на порядок вставки. Спочатку вставляємо 1 шаблон, потім середні, потім останній. Параметр ширини '''width:''' ''(вказати потрібний відсоток)'' %; у сумі всіх сторінок з пробілами не має перевищувати '''100 відсотків'''.
 
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC; width:18%;  width:1,6; border-radius: 25px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px; text-align:center;clear:left;"
|-
|<small>Перша сторінка</small>
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:18%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви - Сім'я|Сім'я]]
|Середні сторінки
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:8%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:18%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви - Родовід|Родовід]]
|Середні сторінки
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:8%;border-radius: 15px 25px 0px 0px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:18%;border-radius: 15px 25px 0px 0px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви - Різне|Звірі]]
|Остання сторінка
|}
|}


<pre>Перша сторінка
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC; width:8%;  width:1,6; border-radius: 25px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px; text-align:center;clear:left;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC; width:8%;  width:1,6; border-radius: 25px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px; text-align:center;clear:left;"
|-
|-
|[[Ходирєви - Сім'я|Сім'я]]
|[[Ходирєви - Сім'я|Сім'я]]
|}
|}
Середні сторінки
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:8%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:8%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви - Родовід|Родовід]]
|[[Ходирєви - Родовід|Родовід]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:8%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px;text-align:center;"
|-
|[[Ходирєви - Родовід|Родовід]]
|}
Остання сторінка
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:8%;border-radius: 15px 25px 0px 0px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:8%;border-radius: 15px 25px 0px 0px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви - Різне|Звірі]]
|[[Ходирєви - Різне|Звірі]]
|}
|}</pre>
[[Категорія:Шаблони]]

Поточна версія на 16:45, 3 червня 2025

Шаблон зараз знаходиться в розробці. Поки, що є потреба, вставляється вручну рядково. Зверніть увагу на порядок вставки. Спочатку вставляємо 1 шаблон, потім середні, потім останній. Параметр ширини width: (вказати потрібний відсоток) %; у сумі всіх сторінок з пробілами не має перевищувати 100 відсотків.

Перша сторінка
Середні сторінки
Середні сторінки
Остання сторінка
Перша сторінка
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC; width:8%;  width:1,6; border-radius: 25px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px; text-align:center;clear:left;"
|-
|[[Ходирєви - Сім'я|Сім'я]]
|}
Середні сторінки
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:8%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px;text-align:center;"
|-
|[[Ходирєви - Родовід|Родовід]]
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:8%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:3px;text-align:center;"
|-
|[[Ходирєви - Родовід|Родовід]]
|}
Остання сторінка
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:8%;border-radius: 15px 25px 0px 0px;text-align:center;"
|-
|[[Ходирєви - Різне|Звірі]]
|}