Ходирєви — Роки: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
(Створена сторінка: Категорія:Роки) |
Немає опису редагування |
||
| (Не показано 9 проміжних версій цього користувача) | |||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
[[ | {| class="wikitable" width=100%; | ||
|-style="width:100%; height:2px; background: #0000FF; border:5px;" | |||
| | |||
|-style="width:100%; height:2px; background: #FFFF00; border:5px;" | |||
| | |||
|- | |||
|<center>Сьогодні '''{{CURRENTDAY}} {{CURRENTMONTHNAMEGEN}} {{CURRENTYEAR}}''' року. Світовий час {{CURRENTTIME}}. Семейная єнциклопедия [[Ходирєви]]х'''</center> | |||
|} | |||
{{Шаблон:Роки}} | |||