Ходирєви — Німеччина: відмінності між версіями

Матеріал з Енциклопедія Ходирєвих
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Немає опису редагування
 
(Не показані 34 проміжні версії цього користувача)
Рядок 1: Рядок 1:
{{Основна стаття|Ходирєви — Місця}}
{{Основна стаття|Ходирєви — Місця}}


Вперше були у '''Німеччині''' в середині червня 2014 року в рамках автобусного туру [[Ходирєви — Польща 2014 рік|Україна-Польща-Німеччина]].   


{{Дивись також|Ходирєви — Дрезден|Ходирєви — Берлін}}
Вперше були у '''Німеччині''' в середині червня 2014 року в рамках автобусного туру [[Ходирєви — Польща 2014 рік|Україна-Польща-Німеччина]].
== Після 2021 року ==
У квітні 2022 року, після початку війни з Росією та окупації міста Енергодар, були змушені виїхати до Німеччини, до міста [[Ходирєви — Оффенбург|Оффенбург]]а.           
У квітні 2022 року, після початку війни з Росією та окупації міста Енергодар, були змушені виїхати до Німеччини, до міста [[Ходирєви — Оффенбург|Оффенбург]]а.           
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC; width:7%;  width:1,6; border-radius: 25px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;clear:left;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC; width:7%;  width:1,6; border-radius: 25px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;clear:left;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Мюнхен|Баварія]]
|[[Ходирєви — Баден-Баден|<small>Баден</small>]]
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:5%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;"
|-
|[[Ходирєви — Баден-Вюртемберг|Баден]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:5%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:5%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Берлін|Берлін]]
|[[Ходирєви — Вілльштетт|<small>Вілльштетт</small>]]  
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Бранденбург|Бранденбург]]
|[[Ходирєви — Карлсруе|<small>Карлсруе</small>]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Північний Рейн-Вестфалія|Вестфалія]]
|[[Ходирєви — Констанц|<small>Констанц</small>]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:6%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Дрезден|Саксонія]]
| [[Ходирєви — Фрайбург|<small>Фрайбург</small>]]  
|}
|}
 
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:5%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Саарбрюкен|Саар]]
|[[Ходирєви — Штутгарт|<small>Штутгарт</small>]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:5%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Рейнланд-Пфальц|Пфальц]]
|[[Ходирєви — Франкфурт-на-Майні|<small>Франкфурт</small>]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:6%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:5%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|-
| [[Ходирєви — Гессен|Гессен]]  
|[[Ходирєви — Оберкірх|<small>Оберкірх</small>]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Гамбург|Гамбург]]
|[[Ходирєви — Вольфах|<small>Вольфах</small>]]
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|[[Ходирєви — Померанія|Померанія]]
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|[[Ходирєви — Шлезвіг-Гольштейн|Гольштейн]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Бремен|Бремені]]
|[[Ходирєви — Мерсбург|<small>Мерсбург</small>]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 25px 0px 0px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:11%;border-radius: 15px 25px 0px 0px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Тюрингія|Тюрингіяі]]
|[[Ходирєви — Занкт-Мерген|<small>St. Märgen</small>]]
|}
|}
----
----
<gallery mode="packed" heights="160px" caption="Підпис">
 
Ходирєви Баден-Баден.jpg|[[Ходирєви — Баден-Баден|Баден-Баден]]
==Фотоогляд==
Ходирєви — Берлін.jpg|[[Ходирєви — Берлін|Берлін]]
<gallery mode="packed" heights="160px" caption="Німеччина">
Ходирєви — Бюль.jpg|[[Ходирєви — Бюль|Бюль]]
Ходирєви - Баден-Баден 13.jpg|[[Ходирєви — Баден-Баден|Баден-Баден]]
Ходирєви — Дрезден.jpg|[[Ходирєви — Дрезден|Дрезден]]
20221229 14.jpg|[[Ходирєви — Занкт-Мерген|Занкт-Мерген]]
Ходирєви — Карлсруе.jpg|[[Ходирєви — Карлсруе|Карлсруе]]
IMG 20220830 172428 3.jpg|[[Ходирєви — Карлсруе|Карлсруе]]
Ходирєви — Констанц.jpg|[[Ходирєви — Констанц|Констанц]]
20220925 122711.jpg|[[Ходирєви — Констанц|Констанц]]
Ходирєви — Оффенбург.jpg|[[Ходирєви — Оффенбург|Оффенбург]]
20220507 141116.jpg|[[Ходирєви — Оффенбург|Оффенбург]]
Ходирєви — Фрайбург.jpg|[[Ходирєви — Фрайбург|Фрайбург]]
20220612 (2).jpg|[[Ходирєви — Фрайбург|Фрайбург]]
Ходирєви — Франкфурт-на-Майні.jpg|[[Ходирєви — Франкфурт-на-Майні|Франкфурт-на-Майні]]
IMG 20220825 144450 3.jpg|[[Ходирєви — Франкфурт-на-Майні|Франкфурт-на-Майні]]
Ходирєви — Штутгарт.jpg|[[Ходирєви — Штутгарт|Штутгарт]]
IMG 20240530 190313.jpg|[[Ходирєви — Штутгарт|Штутгарт]]
Ходирєви — Вайер.jpg|[[Ходирєви — Вайер|Вайер]]
20231022 (3).jpg|[[Ходирєви — Вілльштетт|Вілльштетт]]
Ходирєви — Ренхен.jpg|[[Ходирєви — Ренхен|Ренхен]]
20230907 (9).jpg|[[Ходирєви — Sprachkurse|Sprachkurse]]
Ходирєви — Вальтерсвайер.jpg|[[Ходирєви — Вальтерсвайер|Вальтерсвайер]]
20220927 171054.jpg|[[Ходирєви — Вальтерсвайєр|Вальтерсвайер]]
Ходирєви — Вольфах.jpg|[[Ходирєви — Вольфах|Вольфах]]
20221229 (4).jpg|[[Ходирєви — Вольфах|Вольфах]]
</gallery>
</gallery>
[[Категорія:Німеччина]]
[[Категорія:Німеччина]]

Поточна версія на 05:48, 30 вересня 2025

Докладніше: Ходирєви — Місця.


Дивись також: Ходирєви — Дрезден, Ходирєви — Берлін.

Вперше були у Німеччині в середині червня 2014 року в рамках автобусного туру Україна-Польща-Німеччина.

Після 2021 року

У квітні 2022 року, після початку війни з Росією та окупації міста Енергодар, були змушені виїхати до Німеччини, до міста Оффенбурга.

Баден
Вілльштетт
Карлсруе
Констанц
Фрайбург
Штутгарт
Франкфурт
Оберкірх
Вольфах
Мерсбург
St. Märgen

Фотоогляд