Ходирєви — Німеччина: відмінності між версіями

Матеріал з Енциклопедія Ходирєвих
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Немає опису редагування
Немає опису редагування
Рядок 1: Рядок 1:
{{Основна стаття|Ходирєви — Місця}}
{{Основна стаття|Ходирєви — Місця}}


Вперше були у '''Німеччині''' в середині червня 2014 року в рамках автобусного туру [[Ходирєви — Польща 2014 рік|Україна-Польща-Німеччина]].  
Вперше були у '''Німеччині''' в середині червня 2014 року в рамках автобусного туру [[Ходирєви — Польща 2014 рік|Україна-Польща-Німеччина]].  


== Після 2021 року ==
У квітні 2022 року, після початку війни з Росією та окупації міста Енергодар, були змушені виїхати до Німеччини, до міста [[Ходирєви — Оффенбург|Оффенбург]]а.           
У квітні 2022 року, після початку війни з Росією та окупації міста Енергодар, були змушені виїхати до Німеччини, до міста [[Ходирєви — Оффенбург|Оффенбург]]а.           
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC; width:7%;  width:1,6; border-radius: 25px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;clear:left;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC; width:7%;  width:1,6; border-radius: 25px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;clear:left;"
|-
|[[Ходирєви — Берлін|Берлін]]
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:5%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Баден-Баден|Баден]]
|[[Ходирєви — Баден-Баден|Баден]]
Рядок 39: Рядок 37:
|-
|-
|[[Ходирєви — Оберкірх|Оберкірх]]
|[[Ходирєви — Оберкірх|Оберкірх]]
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|[[Ходирєви — Вольбах|Вольбах]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
Рядок 44: Рядок 46:
|[[Ходирєви — Мерсбург|Мерсбург]]
|[[Ходирєви — Мерсбург|Мерсбург]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 25px 0px 0px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:11%;border-radius: 15px 25px 0px 0px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Вольфах|Вольфах]]
|[[Ходирєви — Занкт-Мерген|St. Märgen]]
|}
|}
----
----

Версія за 20:25, 23 травня 2025

Докладніше: Ходирєви — Місця.

Вперше були у Німеччині в середині червня 2014 року в рамках автобусного туру Україна-Польща-Німеччина.


Після 2021 року

У квітні 2022 року, після початку війни з Росією та окупації міста Енергодар, були змушені виїхати до Німеччини, до міста Оффенбурга.

Баден
Дрезден
Карлсруе
Констанц
Фрайбург
Штутгарт
Франкфурт
Оберкірх
Вольбах
Мерсбург
St. Märgen