Ходирєви — Німеччина: відмінності між версіями

Матеріал з Енциклопедія Ходирєвих
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Немає опису редагування
Немає опису редагування
Рядок 40: Рядок 40:
|-
|-
|[[Ходирєви — Рейнланд-Пфальц|Пфальц]]
|[[Ходирєви — Рейнланд-Пфальц|Пфальц]]
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|[[Ходирєви — Гамбург|Гамбург]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:6%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:6%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;"
Рядок 45: Рядок 50:
| [[Ходирєви — Гессен|Гессен]]  
| [[Ходирєви — Гессен|Гессен]]  
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Гамбург|Гамбург]]
|[[Ходирєви — Шлезвіг-Гольштейн|Гольштейн]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
Рядок 53: Рядок 58:
|[[Ходирєви — Померанія|Померанія]]
|[[Ходирєви — Померанія|Померанія]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
 
|-
|[[Ходирєви — Шлезвіг-Гольштейн|Гольштейн]]
|}


{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 25px 0px 0px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 25px 0px 0px;text-align:center;"

Версія за 17:40, 13 червня 2023

Докладніше: Ходирєви — Місця.

Вперше були у Німеччині в середині червня 2014 року в рамках автобусного туру Україна-Польща-Німеччина.

У квітні 2022 року, після початку війни з Росією та окупації міста Енергодар, були змушені виїхати до Німеччини, до міста Оффенбурга.

Баварія
Баден
Берлін
Бранденбург
Бремен
Вестфалія
Саксонія
Саар
Пфальц
Гамбург
Гессен
Гольштейн
Померанія


Тюрингіяі