Ходирєви — Німеччина: відмінності між версіями

Матеріал з Енциклопедія Ходирєвих
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Немає опису редагування
Немає опису редагування
Рядок 15: Рядок 15:
|-
|-
|[[Ходирєви — Берлін|Берлін]]
|[[Ходирєви — Берлін|Берлін]]
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|[[Ходирєви — Північний Рейн-Вестфалія|Вестфалія]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
Рядок 37: Рядок 41:
| [[Ходирєви — Гессен|Гессен]]  
| [[Ходирєви — Гессен|Гессен]]  
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
 
|-
|[[Ходирєви — Північний Рейн-Вестфалія|Вестфалія]]
|}


{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"

Версія за 17:34, 13 червня 2023

Докладніше: Ходирєви — Місця.

Вперше були у Німеччині в середині червня 2014 року в рамках автобусного туру Україна-Польща-Німеччина.

У квітні 2022 року, після початку війни з Росією та окупації міста Енергодар, були змушені виїхати до Німеччини, до міста Оффенбурга.

Баварія
Баден
Берлін
Вестфалія
Саксонія
Бранденбург
Саар
Пфальц
Гессен


Гамбург
Померанія
Гольштейн
Бремені
Тюрингіяі