Ходирєви — Україна: відмінності між версіями

Матеріал з Енциклопедія Ходирєвих
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Немає опису редагування
Немає опису редагування
 
(Не показано одну проміжну версію цього користувача)
Рядок 10: Рядок 10:
|-
|-
|[[Ходирєви — Киев|Киев]]
|[[Ходирєви — Киев|Киев]]
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;"
|-
|[[Ходирєви — Львів|Львів]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєва — Литва|Одеса]]
|[[Ходирєва — Одеса|Одеса]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"

Поточна версія на 11:12, 25 травня 2023