Ходирєви — Україна: відмінності між версіями

Матеріал з Енциклопедія Ходирєвих
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Немає опису редагування
Немає опису редагування
Рядок 10: Рядок 10:
|-
|-
|[[Ходирєви — Білорусь|Киев]]
|[[Ходирєви — Білорусь|Киев]]
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;"
|-
| [[Ходирєв — Естонія|Естонія]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
Рядок 26: Рядок 22:
|-
|-
|[[Ходирєви — Росія|Хмельницкий]]
|[[Ходирєви — Росія|Хмельницкий]]
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;"
|-
| [[Ходирєв — Естонія|Херсон]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 25px 0px 0px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 25px 0px 0px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Україна|Херсон]]
|[[Ходирєви — Україна|Черкаси]]
|}
|}
----
----


[[Категорія:Україна]]
[[Категорія:Україна]]

Версія за 10:42, 25 травня 2023