Ходирєви — Україна: відмінності між версіями

Матеріал з Енциклопедія Ходирєвих
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Немає опису редагування
Немає опису редагування
Рядок 1: Рядок 1:
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC; width:9%;  width:1,6; border-radius: 25px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;clear:left;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC; width:9%;  width:1,6; border-radius: 25px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;clear:left;"
|-
|-
|[[Ходирєви — АР Крим|АР Крим]]
|[[Ходирєви — АР Крим|Днепр]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Алтай|Алтай]]
|[[Ходирєви — Алтай|Запорожье]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Білорусь|Білорусь]]
|[[Ходирєви — Білорусь|Киев]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;"
Рядок 17: Рядок 17:
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєва — Литва|Литва]]
|[[Ходирєва — Литва|Одеса]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Молдова|Молдова]]
|[[Ходирєви — Молдова|Симферополь]]
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Росія|Росія]]
|[[Ходирєви — Росія|Хмельницкий]]
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|[[Ходирєв — Сакартвело|  Сакартвело  ]]
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:7%; border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px;text-align:center;"
|-
|[[Ходирєв — Саха|Саха]]
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 15px 0px 0px; float:left; margin-right:1px; text-align:center;"
|-
| [[Ходирєви — СРСР|СРСР]]  
|}
|}
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 25px 0px 0px;text-align:center;"
{| style="background-color: #EEDDFF;  border: 2px solid #7922CC;  width:9%;border-radius: 15px 25px 0px 0px;text-align:center;"
|-
|-
|[[Ходирєви — Україна|Україна]]
|[[Ходирєви — Україна|Херсон]]
|}
|}
----
----


[[Категорія:Україна]]
[[Категорія:Україна]]

Версія за 10:37, 25 травня 2023