Шаблон:Людина/Документация: відмінності між версіями

Матеріал з Енциклопедія Ходирєвих
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 6: Рядок 6:


Для вставки до статті
Для вставки до статті
<pre>{{Людина
 
 
 
{| class="wikitable"
|+ Текст опису
|-
! Текст заголовка !! Текст заголовка !! Текст заголовка
|-
| <pre>{{Людина
|прізвище=  
|прізвище=  
|ім'я=
|ім'я=
Рядок 14: Рядок 22:
|рік народження=
|рік народження=
|місце народження=
|місце народження=
}}</pre>
}}</pre> || <pre>{{Людина
<pre>{{Людина
|стать=
|стать=
|прізвище=  
|прізвище=  
Рядок 25: Рядок 32:
|рік народження=
|рік народження=
|місце народження=
|місце народження=
}}</pre>
}}</pre> || {{Людина
{{Людина
|стать=ж
|стать=ж
|прізвище=Плечун  
|прізвище=Плечун  
Рядок 40: Рядок 46:
|місце смерті=Старий Крим
|місце смерті=Старий Крим
}}
}}
|}

Версія за 20:46, 15 грудня 2022

Где используется


Образцы для вставки «Персона»

Для вставки до статті


Текст опису
Текст заголовка Текст заголовка Текст заголовка
{{Людина
|прізвище= 
|ім'я=
|по-батькові=
|фото=
|день народження=
|рік народження=
|місце народження=
}}
{{Людина
|стать=
|прізвище= 
|дівоче прізвище=
|ім'я=
|по-батькові=
|фото=
|день народження=
|рік народження=
|місце народження=
}}
Плечун
Марія Михайлівна
(у дівочості Акулінічева)
P1030087.jpg
Роки життя
11 червня 1926 — 13 липня 2012
 місце народження  Новочеркаськ
 місце смерті  Старий Крим